ua en ru

Боровик програв всі позови до виборчих комісій

Боровик програв всі позови до виборчих комісій Фото: Олександр Боровик

Всього Боровиком було подано десять позовних вимог

Одеський апеляційний адміністративний суд повністю відхилив усі вимоги кандидата на посаду Одеського міського голови Олександра Боровика, який раніше програв позов до Одеської міської виборчої комісії в Одеському окружному адміністративному суді. Про це повідомляє прес-служба громадської мережі ОПОРА.

Всього Боровиком було подано десять позовних вимог: відміна прийняття протоколів районних та міської виборчих комісій, а також скасування постанов міської виборчої комісії №№245-250 (про обрання та реєстрацію міським головою Геннадія Труханова, про обрання та реєстрацію депутатами міськради, про скликання першої сесії міськради).

Втім, суд залишив у силі рішення першої інстанції, згідно з яким, докази Боровика про фальсифікації під час виборів було визнано недостатніми.

Апеляційний суд залишив у силі всі п'ять рішень окружного адміністративного суду, який відхилив усі позови Боровика: до міської ТВК та чотирьох районних у місті Одесі ТВК. Рішення апеляційної інстанції остаточне та оскарженню не підлягає.

Нагадаємо, відповідно до результатів виборів, установлених ЦВК, перемогу у першому турі, здобувши понад 51% голосів, отримав Геннадій Труханов.