ua en ru

Всі бюлетені, видрукувані для Закарпатської області, є недійсними

Всі бюлетені, видрукувані для Закарпатської області, є недійсними Фото: всі бюлетені, видрукувані для Закарпатської області, є недійсними

Причина - помилка в назві партії "Об’єднання Самопоміч", яку в бюлетенях назвали просто "Самопоміч"

Глава Закарпатської обласної виборчої комісії (ОВК) Микола Сличко заявив, що всі бюлетені, які були видрукувані для області, є недійсними. Про це повідомляє видання Mukachevo.net.

Микола Сличко підтвердив, що всі видрукувані ЦВК бюлетені для Закарпатської області є недійсними, а це близько 900 тисяч. Причина - помилка в назві партії "Об'єднання Самопоміч", яку в бюлетенях назвали просто "Самопоміч", а це, як виявилось, назва зовсім іншої політичної партії.

"Текст бюлетенів затверджувався цілою комісією, зокрема там були присутні представники "Об'єднання Самопоміч", преса, уповноважені представники різних політичних сил. Три тижні тому всі дільничні комісії були ознайомлені з цим текстом", - повідомив Сличко.

Голова Закарпатської ОВК зазначив, що не зрозуміло, чому два члени обласної виборчої комісії від "Об'єднання Самопоміч" тоді проголосували за це рішення і не сказали жодних зауважень.

"Ми приймемо рішення про переділення коштів і передрук бюлетенів. Ми встигаємо це зробити до виборів, щоб голосування на Закарпатті відбулось", - додав Сличко.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що у Маріуполі активісти та представники партій пікетували друкарню видання "Приазовский рабочий".