ua en ru

Директор мережі книжкових супермаркетів звинуватив кандидата в мери Києва Березу в розкраданні 150 тис. дол

Екс-роботодавець кандидата в мери Києва Борислава Берези, директор мережі книжкових супермаркетів "Буква" Костянтин Клімашенко заявив, що Борислав Береза привласнив 150 тис. доларів під час роботи в магазині. Про це він заявив в інтерв'ю виданню "Киевправда".

За словами бізнесмена, події відбувалися в 2005-2006 роках, коли Борислав Береза працював менеджером із закупівлі літератури з Російської Федерації.

"Мої московські партнери почали виставляти рахунки, які до мене ніякого відношення не мали. Виявилося, коли я возив великі машини літератури для свого бізнесу, мій менеджер, пан Береза для мене замовляв велику накладну, а для себе - накладну поменше. Але оплата йшла на один рахунок - на мій, я мав за все платити", - розповів Клімашенко.

За словами Клімашенка, Береза купував книги на гроші свого роботодавця, забирав їх з хазяйського складу і відвозив на книжковий ринок на Петрівці, де у нього були три власні точки продажу.

"Він спокійно за мої гроші продавав мої книги у себе на точках і заробляв таким чином собі гроші. Я виявив це тільки після звіряння документів з москвичами, коли сума стала просто непристойно велика - 150 тис. доларів боргу", - розповів Клімашенко.