У Дніпропетровську члени дільничної комісії перешкоджають роботі спостерігачів

Неділя 15 листопада 2015 09:03
У Дніпропетровську члени дільничної комісії перешкоджають роботі спостерігачів
Фото: вибори в Україні

Спостерігачі не мають змоги контролювати дії комісії

На виборчій дільниці № 121392 у Ленінському районі Дніпропетровська члени комісій перешкоджають роботі спостерігачів. Про це йдеться у повідомленні прес-служби громадянської мережі ОПОРА.

Повідомляється, що поза столами, де працює комісія, розміщені лави, через які спостерігачі не мають змоги контролювати дії комісії.

"Прибирати їх не хочуть, мотивують браком часу", - йдеться у повідомленні.

Зазначимо, згідно ст. 66, частини 9, пункту 3 Закону України "Про місцеві вибори", офіційний спостерігач від громадської організації має право: перебувати на виборчих дільницях під час голосування, спостерігати з будь-якої відстані за діями членів виборчої комісії, у тому числі під час видачі виборчих бюлетенів виборцям і підрахунку голосів, не заважаючи членам виборчої комісії фізично.

Нагадаємо, в Україні сьогодні, 15 листопада, о 8:00 відкрилися виборчі дільниці для голосування в другому турі місцевих виборів 2015 р. Проголосувати можна буде до 20:00.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся