Думчев звинуватив чинну владу в "тролінгу"

Четвер 08 жовтня 2015 15:16
Думчев звинуватив чинну владу в "тролінгу"

Лідер партії "Рух за реформи" Сергій Думчев звинуватив нинішню владу в "тролінгу". Про це Сергій Думчев написав на своїй сторінці в Facebook.

За його словами, "чорні піарники від влади придумали нову казку - записавши його в "регіонали".

Думчев зазначив, що "піарників нинішньої влади не бентежить, що в 2010 році, коли донецькі прийшли до влади, вони почали цілеспрямовано знищувати його бізнес", йому довелося навіть виїхати з країни, і тільки завдяки тому, що адвокатам вдалося відстояти банк, він зміг повернутися в Україну. Причому причина переслідування, за словами лідер партії "Рух за реформи", носила формулювання - "фінансування передвиборної кампанії Тимошенко".

"Якщо ви хочете дізнатися, який я "регіонал", запитайте у бійців АТО, яким ми допомагаємо, у моїх друзів, з якими ми підтримували Майдан, у тих, хто знає, що означає для мене Київ. Я корінний киянин. У Києві живуть мої діти, і я думаю про їх майбутнє. Я хочу, щоб тут було красиве європейське місто. Я згадую батька, який був архітектором, проектував Палац "Україна", КПІ та інші відомі будівлі. Я не збираюся звідси їхати. На відміну від тих, у кого по три громадянства, у мене тільки одне - українське. А "тролі" влади нехай говорять, що завгодно. Завтра вони придумають нову брехню. Але я вірю, що кияни вміють відрізняти чорне від білого", - пише у своєму блозі лідер партії "Рух за реформи" Сергій Думчев.

Він також просить виборців подивитися на списки кандидатів від інших партій і самим визначиться, хто насправді "регіонал".

Раніше Сергій Думчев зазначив, що нинішня влада, щоб не втратити своєї "годівниці", записує всіх неугодних у "регіонали".

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся