ua en ru

У Києві та ще двох містах можлива перемога кандидатів в один тур

У Києві, Львові та Харкові кандидати мають достатній електоральний перевагу для перемоги на виборах в один тур. Про це заявив директор всеукраїнської громадської організації "Комітет виборців України" Олексій Кошель.

Зокрема, він зазначив, що хоча в цих трьох містах перемогу прогнозують їхнім міським головам, мер Харкова веде кампанію діаметрально протилежну мерам Києва та Львова.

"Якщо говорити про кампанію Кличка, то можна стверджувати, що він має високий рейтинг за рахунок стабільного електорату і ведення кампанії з урахуванням "реальних справ". Позиції Садового, у свою чергу підсилює рейтинг партії "Самопоміч". У обох кандидатів однакова ситуація з конкурентами - вони слабкі і неякісно ведуть кампанії", - заявив директор КВУ.

За словами експерта, складна політична обстановка зробила українців недовірливими виборцями, через що високі рейтинги кандидатів стали рідкісним явищем.

"Нинішня виборча кампанія відрізняється тим, що у людей вкрай високі очікування і вимоги до влади, тому і переважної підтримки у політиків, як правило, немає. Тому досить важко прогнозувати результати виборів, тим більше перемогу на мерських виборах в один тур. Проте, у великих містах можливість такої перемоги існує у Києві, Львові та Харкові, де кандидати-лідери мають великий відрив від конкурентів", - резюмував експерт.