ru ua

У ЦВК опублікували доказ того, що в Павлограді повинен пройти другий тур виборів мера

У ЦВК опублікували доказ того, що в Павлограді повинен пройти другий тур виборів мера Фото: Андрій Магера

Магера вважає, що комісія зобов'язана призначити повторне голосування по двох кандидатах, які отримали найбільшу кількість голосів

У тому випадку, якщо ні один з кандидатів на посаду міського голови Павлограда Дніпропетровської обл. не набрав більше 50% голосів виборців, в місті має бути проведений другий тур виборів мера. Про це на своїй сторінці у Facebook написав заступник глави Центральної виборчої комісії (ЦВК) Андрій Магера.

Він нагадав, що, згідно з частиною 7 статті 2 закону України "Про місцеві вибори", інформація про кількість виборців, виборча адреса яких належить до території кожного міста, а також про виборчу систему, за якої проводяться вибори міського голови, згідно з частинами 4 і 5 цієї статті, оприлюднюється ЦВК на її офіційному веб-сайті, а також в загальнодержавних та/або відповідних місцевих друкованих засобах масової інформації не пізніше, ніж за 5 днів до дня початку виборчого процесу відповідних чергових, позачергових місцевих виборів за станом на 1-е число поточного місяця.

"Отже, в газеті "Голос України" (номер 160 від 1 вересня 2015 року) станом на 1 серпня була офіційно оприлюднена інформація про кількість виборців, виборча адреса яких належить до території кожного міста, а також про виборчу систему, за якої проводяться вибори міського голови на чергових виборах депутатів місцевих рад та сільських селищних, міських голів 25 жовтня 2015 року. Так, у місті Павлограді зазначено 90 тис. 295 виборців, і це місто віднесене до тієї категорії 35 міст, де міські голови обираються за мажоритарною виборчою системою абсолютної більшості (двотурової системи)", - написав Магера і опублікував фото сторінки "Голосу України" з відповідною інформацією з Павлограду.

У ЦВК опублікували доказ того, що в Павлограді повинен пройти другий тур виборів мера

"Якщо на чергових виборах Павлоградського міського голови 25 жовтня 2015 року жоден з кандидатів не набрав у свою підтримку більше 50% голосів виборців, які взяли участь у голосуванні, Павлоградська міська виборча комісія Дніпропетровської області ЗОБОВ'ЯЗАНА призначити повторне голосування по двох кандидатах, які отримали найбільшу кількість голосів виборців на свою підтримку у порядку, передбаченому законом", - підкреслив Магера.

Щодо ситуації із виборами Павлоградського міського голови (Дніпропетровська область).Згідно з частиною сьомою статті 2 ...

Posted by Andriy Magera on 27 жовтня 2015 р.

Нагадаємо, в Комітеті виборців України (КВУ) вважають, що Центрвиборчком не повинен скасовувати другий тур виборів мера в Павлограді.

За даними паралельного підрахунку голосів Дніпропетровської обласної організації КВУ, у другий тур виборів мера Павлограда виходять Тєрєхов Євген ("УКРОП") і Анатолій Вершина ("Опозиційний блок").

Також біля ЦВК сьогодні, 27 жовтня, відбувся мітинг з вимогою не скасовувати другий тур виборів мера в Павлограді.