ua en ru

"Наш край" домігся реєстрації мера Первомайська на виборах міського голови

У Первомайську міська виборча комісія зареєструвала діючого міського голову Людмилу Дромашко кандидатом у мери після того, як місцева організація партії "Наш край" у суді оскаржила відмову в реєстрації. Про це повідомили в прес-службі партії.

Як відзначають в "Нашому краї", Миколаївський окружний адміністративний суд постановив повторно розглянути питання про реєстрацію Людмили Дромашко кандидатом на посаду міського голови від партії "Наш край". Після чого виборча комісія Первомайська все ж зареєструвала кандидата від "Нашого краю".

У партії нагадали, що 30 вересня Первомайський міськвиборчком безпідставно відмовив Людмилі Дромашко в реєстрації кандидатом у мери, в той же час зареєструвавши її лідером списку партії "Наш край" на виборах до міськради.

Крім того, в "Нашому краї" повідомили ще про одне успішне оскарження відмови в реєстрації: після звернення в суд Боярська виборча комісія (Київська область) все ж таки зареєструвала діючого міського голову Тараса Добривського кандидатом у мери. Як зазначають в партії, комісія відмовила міському голові Боярки в реєстрації без поважних причин.

Нагадаємо, раніше в Херсоні виборча комісія безпідставно заборонила брати участь у виборах міського голови представнику "Нашого краю" Володимиру Сальдо, який 10 років очолював місто. З надуманих причин відмовили в реєстрації списків кандидатів від "Нашого краю" в Волинську, Житомирську, Запорізьку, Тернопільську обласні ради, Лисичанську міськради (Луганська область) та Старосамбірську районну раду (Львівська область). Більшість справ "Наш край" вже виграв, розгляд інших поки тривають.