ua en ru

Опитування: "Відродження", Оппоблок і "Наш Край" лідирують у виборчій гонці в Харкові

Опитування: "Відродження", Оппоблок і "Наш Край" лідирують у виборчій гонці в Харкові Фото: Геннадій Кернес лідирує у виборчих перегонах на посаду мера Харкова

Кернес набрав майже 40% голосів опитаних і лідирує в гонці за посаду мера Харкова

Лідерами харківської виборчої гонки на місцевих виборах є партії "Відродження", "Опозиційний блок" та "Наш Край". Про це йдеться у соціологічному дослідженні, проведеному в Харкові компанією "Active Group" за умови, якщо б вибори проходили минулої неділі.

Згідно з дослідженням, трійка лідерів набирає приблизно однакові результати: "Відродження" набирає 13,9% голосів опитаних, до сих пір не зареєстрований "Опозиційний блок" - 13,1%,"Наш Край" - 12,8%.

Вдвічі менше підтримки виборців у "Самопомічі" - 6,4 %, "Батьківщини" - 5,1%, "Солідарності" - 4,7%. На межі проходження партія Корбана "УКРОП", яка набирає 3,1% голосів опитаних.

За даними дослідження, 23,4 % опитаних ще не визначилися з вибором, а 12,1% збирається зіпсувати бюлетень.

Крім того, лідером виборчих перегонів на посаду міського голови Харкова є чинний мер Геннадій Керес, який на місцевих виборах представляє "Відродження", з підтримкою в 39,9% виборців. На другому місці поки ще не зареєстрований представник партії "Наш Край" Олександр Фельдман - 16% голосів. Інші конкуренти не набирають 5%. Не визначилися з вибором 13,1%, зіпсують бюлетень - 6,8% опитаних.

Згідно з антирейтингом партій, лідером політичних сил, за які не будуть голосувати ні за яких умов, є "Опозиційний блок" з 21,3%, за "Батьківщину" не будуть голосувати 21,5%, за "УКРОП" - 15,5%, "Відродження" - 13,8%, "Наш Край" тільки - 5,2 %.

За даними дослідження, в Харкові очікується низька явка виборців. Збираються йти на вибори 54,1% респондентів, скоріше підуть -18,3%, скоріше не підуть -7%, ще не визначилися - 9,4%.

Опитування проводилося 12-13 вересня у Харкові, у ході нього опитано 1587 респондентів, похибка вибірки - 2,5%.

Нагадаємо, Думчев з "Руху за реформи" стає головним опонентом Кличка в боротьбі за пост мера Києва.