Опитування: До Житомирської облради можуть потрапити дві непарламентські партії

Вівторок 20 жовтня 2015 10:47

До Житомирської обласної ради на місцевих виборах мають шанс пройти представники семи політичних сил, серед яких дві непарламентські. Про це свідчать результати опитування, проведеного центром досліджень та комунікацій ActiveGroup у Житомирській області з 10 по14 жовтня.

Так, якби вибори відбувались у неділю, 18 жовтня, лідером електоральних симпатій мешканців Житомирщини став би Блок Петра Порошенка "Солідарність" - за нього готові проголосувати 25,9% респондентів, які мають намір прийти на виборчі дільниці. Другу сходинку посіло "Об'єднання "Самопоміч" із результатом 19,9%, третю - ВО "Батьківщина", за яке готові проголосувати 14,1% опитаних. За даними дослідження до обласної ради також проходять Радикальна партія Олега Ляшка (8,6%), партія "Наш край" (7,5%), ВО "Свобода" (7,1%) та партія "Громадянська позиція" (6%). На межі потрапляння в раду перебувають представники "Опозиційного блоку" (4,8%).

Разом з тим, 23,6% опитаних ще не визначились, кому віддати свій голос, а тому учасники перегонів мають значний кадровий резерв. Слід звернути увагу, що кожен п'ятий (20,5%) мешканець Житомирської області не має наміру приходити на виборчі дільниці 25 жовтня.

Опитування провів центр досліджень та комунікацій ActiveGroup у Житомирі методом індивідуального інтерв'ю 10-14 жовтня 2015р. Загалом було опитано 1200 респондентів у віці понад 18 років. Похибка не перевищує 2,5 %.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся