ua en ru

Порошенко підписав закон про проведення місцевих виборів в Маріуполі та Красноармійську 29 листопада

Порошенко підписав закон про проведення місцевих виборів в Маріуполі та Красноармійську 29 листопада Фото: Петро Порошенко

Закон набирає чинності з дня опублікування

Президент України Петро Порошенко підписав закон № 775-VIII "Про особливості проведення голосування на чергових виборах депутатів Красноармійської міської ради Донецької області, депутатів Маріупольської міської ради Донецької області, Красноармійського міського голови, Маріупольського міського голови 25 жовтня 2015 року". Про це повідомляє Адміністрація президента.

Документом, який був ухвалений Верховною Радою 10 листопада, призначається голосування з чергових місцевих виборів 25 жовтня 2015 року для обрання депутатів зазначених міських рад та міських голів, яке не відбулося у визначений день, на неділю 29 листопада 2015 року.

Закон також надає Центральній виборчій комісії (ЦВК) повноваження щодо виготовлення виборчих бюлетенів для голосування на чергових виборах депутатів Красноармійської міської ради Донецької області, депутатів Маріупольської міської ради Донецької області, Красноармійського міського голови, Маріупольського міського голови. Протягом трьох днів з дня набрання чинності законом, Центрвиборчком має забезпечити прийняття актів, необхідних для його реалізації, а Кабінет міністрів, у разі потреби та за зверненням ЦВК, - забезпечити фінансування.

Таким чином на законодавчому рівні забезпечується проведення голосування з чергових місцевих виборів 25 жовтня 2015 року для обрання депутатів Красноармійської, Маріупольської міських рад Донецької області та Красноармійського, Маріупольського міських голів та можливості реалізації громадянами України гарантованих статтею 38 Конституції України прав обирати та бути обраними.

Закон набирає чинності з дня опублікування.

Нагадаємо, Порошенко на зустрічі з новообраними міськими головами 11 листопада пообіцяв негайно підписати закон про місцеві вибори в Маріуполі і Красноармійську.