У Тернополі на виборах перемагає чинний мер Надал
![У Тернополі на виборах перемагає чинний мер Надал](https://www.rbc.ua/static/img/1/6/16369nadal_0813_n2_1_650x410.jpg)
Сергій Надал істотно випереджає своїх суперників
За результатами опрацювання понад 50% протоколів на виборах мера Тернополя перемагає чинний міський голова Сергій Надал. Про це повідомив на своїй сторінці у Facebook помічник чинного мера Максим Черкашин.
"З опрацьованих та затверджених 47 протоколів ДВК (з 90-та) на посаду міського голови Тернополя маємо наступні результати: Сергій Надал - 24 967; Тарас Пастух - 4 293; Петро Ландяк -2 960", - написав він.
Як випливає з повідомлення Черкашина, Тернопільська міська виборча комісія вже порахувала понад 50% протоколів. За підсумками підрахунків, у Надала близько 60% голосів виборців.
З опрацьованих та затверджених 47-ми протоколів ДВК (з 90-та) на посаду міського голови Тернополя маємо наступні результати:Сергій Надал - 24 967Тарас Пастух - 4 293Петро Ландяк -2 960
Posted by Максим Черкашин on 26 октября 2015 г.
Нагадаємо, екзит-поли в Тернополі давали схожі результати виборів мера.
Зазначимо, всього в Тернополі на посаду мера претендувало 11 кандидатів.