ru ua

Тимошенко: "Батьківщина" посіла друге місце на місцевих виборах

За попередніми підрахунками партія "Батьківщина" на місцевих виборах посіла друге місце за кількістю обраних депутатів до місцевих рад та за кількістю людей, які підтримали політичну силу на виборах. Про це на прес-конференції повідомила лідер партії Юлія Тимошенко.

"Батьківщина" досить сильно спрацювала на місцевих виборах! Ми переконані, що за результатами виборів до місцевих рад партія впевнено знаходитиметься на другому місті", - заявила вона.

Тимошенко звернула увагу на попередні результати місцевих виборів: "Приблизно 434 депутати обласних рад будуть від блоку Петра Порошенка - це 25,5 % від кількості усіх депутатів до обласних рад. 229 депутатів облрад будуть від "Батьківщини". Це другий результат по країні - 17,6%. На третьому місці знаходиться Опозиційний блок, який матиме приблизно 215 депутатів облрад, і це 12 %".

Лідер партії також упевнена, що "Батьківщина" матиме ще більш серйозну перевагу при підведенні підсумків загальної кількості депутатів у радах усіх рівнів.

"У 22 облрадах, включаючи Київ, ми маємо своє представництво. Таке саме представництво з усіх партій має лише партія "Солідарність". Усі інші партії не мають в усіх облрадах та м. Києві свого представництва", - повідомила Юлія Тимошенко.

Політик також наголосила, що "Батьківщина" боротиметься за зниження тарифів, зі зловживаннями із землею, робитиме все для недопущення перетворення її на товар, братиме відповідальність за наведення порядку "в господарствах міст, районів та областей, де партія "Батьківщина" матиме більшість і зможе впливати на ухвалення рішень для зміни ситуації в регіоні".

"Наша команда працюватиме віддано та ефективно", - наголосила лідер "Батьківщини".