ru ua

Під ЦВК триває мітинг "Укропу" проти скасування другого туру виборів мера у Павлограді

Прихильники та представники політичної партії "Українське об'єднання патріотів - УКРОП" вимагають від Центральної виборчої комісії України не скасовувати другий тур виборів міського голови у Павлограді Дніпропетровської області. Учасники акції тримають плакати "Нелегітимна ЦВК - йди додому", "Ні свавіллю в Павлограді" та "Руки геть від патріотів! Волю Ярославу!".

Кандидат від УКРОПу на посаду міського голови Павлограда, ветеран АТО Євген Тєрєхов розповів, що у Павлограді після першого туру виборів колишні "регіонали", а нині - представники "Опозиційного блоку" зацікавлені в штучному заниженні кількості виборців у місті, щоб не було підстав для проведення другого туру виборів, у який виходить сам Тєрєхов та кандидат від "Опозиційного блоку" Анатолій Вершина.

"На 30 вересня у Павлограді було 92 856 виборців, на день виборів було 90 255, і вже після виборів, на наступний день, виявилось, що у нас 89 850 осіб", - сказав Тєрєхов. Він зазначив, що на підставі цього "Опозиційний блок" та його покровителі лобіюють у ЦВК скасування другого туру виборів мера, оскільки двотурова система передбачена лише для міст з кількістю виборців понад 90 тисяч.

Також Тєрєхов розповів, що з подачі колишнього міліціонера, а нині кандидата в мери Анатолія Вершини, члена його команди зачинили в СІЗО на 2 місяці за надуманими звинуваченнями, а в місті триває переслідування патріотів.

Крім того, член політради УКРОПу Денис Борисенко передав у ЦВК звернення партії з вимогою не змінювати правила виборів мера у Павлограді. Він повідомив, що на сайті ЦВК Павлоград досі значиться як місто з кількістю виборців понад 90 тисяч.

"За нашою інформацією, сьогодні о четвертій годині дня відбудеться засідання комісії стосовно цього питання. Ми сподіваємося, що на ньому буде прийнято законне рішення. Якщо ні, то ми будемо вживати усіх законних заходів, в тому числі й політичного характеру, щоб примусити їх діяти в правовому полі, - продовжимо мітинг, приймемо звернення до Президента та Генпрокуратури, - повідомив Борисенко. - Ми розуміємо, що більше половини членів ЦВК на сьогодні є нелегітимними, тому вони можуть винести будь-яке незаконне рішення, оскільки перебувають на гачку у нинішньої влади".

Крім того, за його словами, зараз "укропівці" в Павлограді збирають інформацію про можливі фальсифікації, а також неточності у списках виборців. "Можливий і такий варіант , що представники виборчої комісії у Павлограді могли спеціально викинути з уточнених списків цілі будинки і навіть вулиці, щоб знизити кількість виборців. Усі ці дані буде передано до правоохоронних органів", - сказав він.

Під ЦВК триває мітинг "Укропу" проти скасування другого туру виборів мера у ПавлоградіПід ЦВК триває мітинг "Укропу" проти скасування другого туру виборів мера у ПавлоградіПід ЦВК триває мітинг "Укропу" проти скасування другого туру виборів мера у Павлограді