В Україні обрані 9% голів місцевих рад

В Україні обрані 9% голів місцевих рад
Фото: вибори в Україні

Обрані ще чотири голови міських рад обласного значення

В Україні станом на 28 жовтня за результатами голосування на місцевих виборах обрано 903 голови місцевих рад, що становить близько 9% від загального числа. Це випливає з даних Центральної виборчої комісії, оприлюднених на сайті ЦВК.

Зокрема повідомляється, що вже обрані 5 голів міських рад обласного значення (Хмільник Вінницької обл., Южне Одеської обл., Очаків Миколаївської обл., Сміла Черкаської обл., Прилуки Чернігівської обл.). Також обрані і 6 голів міських рад районного значення - Добропілля і Слов'янськ Донецької обл., Кодима Одеської обл., Хорол Полтавської обл., Середина-буда Сумської обл, Новоселиця Чернівецької обл.

Крім того, обрано 33 селищних і 859 сільських голів місцевих рад. Відзначимо, що всього в Україні 10051 посаду голів місцевих рад.

За даними ЦВК, більш 77,7% обраних голів місцевих рад є самовисуванцями. Від БПП "Солідарність" обрані 74 голів, Аграрної партії - 34, ВО "Батьківщина" - 27.

Також на сайті ЦВК вказано, що в Україні вже обрано склад 70 райрад, 531 селищної та 10231 сільської рад.

Нагадаємо, першим офіційно обраним главою місцевої ради став мер міста Хмільник Вінницької області.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся