ru ua

Вілкул підтвердив участь у теледебатах з Філатовим

Олександр Вілкул підтвердив участь у теледебатах з Борисом Філатовим на 11-му каналі Дніпропетровська в суботу, 31 жовтня 2015 в 19:30. Про це він написав на своїй сторінці в соцмережі Facebook.

"Я однозначно даю згоду на участь у цих теледебатах. Хочу нагадати, що саме я ще 17 жовтня першим запропонував проведення таких прямих дебатів між кандидатами на міському незалежному телеканалі. Сподіваюся, що 11 канал проведе ці теледебати за європейськими стандартами - винесе до порядку денного конкуренцію ідей і підходів до розвитку Дніпропетровська та вирішення існуючих проблем міста. Без скандалів і політиканства", - написав політик.

Вілкул також зазначив, що вважає дуже правильним рішення керівництва 11 телеканалу про те, що такі теледебати мають відбутися на початку і в фіналі короткострокової виборчої кампанії - між першим та другим туром виборів.

"Це дасть можливість дніпропетровцям в повній мірі зрозуміти різницю між підходами і програмами кандидатів та прийняти найбільш правильне рішення", - підкреслив він.

Зазначимо, що запрошення на участь телеканал офіційно розіслав обом кандидатам у мери.

На дебатах кандидатам будуть запропоновані теми, які стосуються актуальних питань життя Дніпропетровська і дніпропетровців.

Перші дебати пропонується провести в суботу 31 жовтня 2015 року о 19:30, другий етап дебатів - 13 жовтня 2015 також о 19:30.

"Я буду жорстко припиняти відступи від теми. Це не мітинг. Завдання програми - показати кому з кандидатів можна довірити майбутнє нашого міста, хто дійсно розбирається в міському господарстві", - підкреслив телевізійний ведучий Борис Васильєв.