ua en ru

Екс-глава КМДА Попов має намір балотуватися в мери Комсомольська, - джерело

Екс-глава КМДА Попов має намір балотуватися в мери Комсомольська, - джерело Фото: Олександр Попов

Колишній мер Києва побореться за посаду міського голови Комсомольська

Колишній глава Київської міськдержадміністрації (КМДА) Олександр Попов має намір на найближчих місцевих виборах балотуватися в мери Комсомольська (Полтавська обл.). Про це РБК-Україна стало відомо від людей в оточенні екс-глави КМДА.

"Деякі лідери "Опозиційного блоку" вмовляли його йти в мери Києва. Але Олександр Павлович (Попов, - ред.) все ж вирішив балотуватися в Комсомольську. Тут у нього високий рейтинг - городяни пам'ятають Попова-мера. А в Києві шансів на перемогу практично ніяких", - зазначив один зі співрозмовників РБК-Україна.

За словами ще одного джерела в оточенні екс-глави КМДА, Олександра Попова переконав не балотуватися в мери Києва Сергій Льовочкін - народний депутат від "Опозиційного блоку", глава Адміністрації колишнього Президента Віктора Януковича.

Сам Олександр Попов сказав РБК-Україна, що ще не прийняв рішення - брати участь йому у місцевих виборах чи ні.

"Це стосується не тільки Комсомольська - я в принципі ще не вирішив, чи йти мені на вибори", - сказав екс-глава КМДА.

Зазначимо, Олександр Попов в червні 2010 р. був призначений першим заступником голови КМДА. Очолював КМДА з 16 листопада 2010 р. по 14 грудня 2013 р., коли був усунений з посади у зв'язку з підозрою у причетності до розгону студентів на Майдані Незалежності в ніч на 30 листопада. 25 січня 2014 р. Олександр Попов був звільнений з посади голови КМДА.

Зараз проти Олександра Попова відкриті дві кримінальні справи - у зв'язку з розгоном студентів на Майдані.

З 1994 по 2006 р. Олександр Попов був мером Комсомольська. У 2007 та 2010 рр. очолював Мінрегіонбуд. Також з 18 грудня 2007 р. по 11 березня 2010 р. був нардепом від Партії регіонів у Верховній Раді VI скликання.