ua en ru

Мельничук заявив про підкуп виборців партією "Рух за реформи"

Кампанію Борислава Берези фінансує екс глава Адміністрації Президента Віктора Януковича Сергій Льовочкін, а партії "Укроп" та "Рух за реформи" планують скуповувати голоси в столиці. Про це заявив народний депутат України, екс-командир батальйону "Айдар" Сергій Мельничук в інтерв'ю українським ЗМІ.

"Сьогодні на виборах є декілька партій, які будуть скуповувати голоси та фальсифікувати результати виборів. Це "Укроп", який нещодавно за гроші олігархів засіював гречкою Чернігів, та "Рух за реформи", який фінансується з Росії та витрачає десятки мільйонів доларів на кампанію та готовий витратити стільки ж аби купити перемогу", - заявив Сергій Мельничук.

Також, за словами екс-командира батальйону "Айдар", кандидат в мери Києва Борислав Береза має подвійне громадянство, а також зазначив, що його кампанію начебто фінансує екс-глава адміністрації президента Януковича Сергій Льовочкін.

"Крім того у мене є документи, які підтверджують, що у Берези є друге прізвище - Бляхер та другий паспорт - ізраїльський. Сам Береза ще на початку кампанії припускається свідомих зловживань - із виборчою документацією, тепер має кримінальну справу. Ні для кого не секрет, що його мерську кампанію фінансує Льовочкін", - зазначив Сергій Мельничук.