ua en ru

У місцевих виборах в Краматорську бере участь бойовик ДНР

У місцевих виборах в Краматорську бере участь бойовик ДНР Фото: у місцевих виборах в Краматорську бере участь бойовик ДНР

Кандидатуру бойовика висунув "Опозиційний блок"

Бойовик так званої "Донецької народної республіки" (ДНР) Олександр Єрмольченко висунув свою кандидатуру на місцевих виборах в Краматорську. Про це повідомляє журналіст Денис Казанський на своїй сторінці в Facebook.

"Даремно українці переживають через можливу ​​амністію бойовикам ДНР і через те, що Моторола і Гіві можуть балотуватися в депутати. Фактично бойовики вже беруть участь у виборах в Україні і без всякої амністії", - йдеться в повідомленні.

Як зазначає Казанський, "Опозиційний блок" висунув у Краматорську кандидата, який у минулому році активно блокував ВСУ, а по ряду свідоцтв навіть воював у загоні Стрелкова.

Напрасно украинцы переживают из-за возможной амнистии боевикам ДНР и из-за того, что Моторола и Гиви могут баллотировать...

Posted by Денис Казанский on 19 октября 2015 г.

"Активний учасник подій "російської весни" в 2014 році, один з організаторів акцій з блокування техніки ЗСУ. Восени 2015 р. висунув свою кандидатуру на виборах до місцевих рад", - йдеться в досьє Єрмольченко на "Миротворці".

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в Києві побили трьох агітаторів і пошкодили передвиборний намет.