ru ua

Міліція почала блокування виборчих комісій в Одесі

Міліція почала блокування всіх чотирьох районних та міської виборчих комісій в Одесі відразу після оголошення результатів голосування за Геннадія Труханова на виборах мера Одеси. Про це "Південному Кур'єру" повідомляє джерело в територіальній виборчій комісії.

Зараз відбувається силове захоплення комісій та вилучення протоколів. Жодних постанов суду чи інших виправдувальних силову акцію працівникам виборчкомів не пред'явили.

Видання зазначає, що силовому варіанту розвитку подій сприяла потужна інформаційна підготовка. Так, за даними "Південного кур'єра", народний депутат від БПП Олексій Гончаренко заявив про те, що його політична сила вимагає перерахунку голосів на виборах мера Одеси, а губернатор Михайло Саакашвілі відзначив численні фальсифікації.

За даними видання, в той же час паралельний підрахунок голосів, проведений ГМ "ОПОРА" показав картину, що збігається до десятих часток відсотка з офіційними даними виборчої комісії, а Комітет виборців України, "ОПОРА" та міжнародні спостерігачі не виявили серйозних порушень на виборах.