ОПОРА: другий тур виборів пройшов з меншою кількістю порушень, ніж перший

ОПОРА: другий тур виборів пройшов з меншою кількістю порушень, ніж перший
Фото: Ольга Айвазовська

Другий тур виборів пройшов без значних порушень

Другий тур виборів в Україні пройшов з меншою кількістю порушень, ніж перший. Про це заявила координатор виборчих і парламентськихпрограм громадянської мережі ОПОРА Ольга Айвазовська, передає кореспондент РБК-Україна.

"Другий тур, у порівнянні з першим пройшов з меншою кількістю порушень, які могли б вплинути на кінцевий результат. Фактів переписування протоколів, знову ж таки, з метою їх фальсифікації, фактів знищення виборчої документації в тих масштабах, які б могли вплинути на кінцевий результат виборів, нашими спостерігачами не зафіксовано", - заявила Айвазовська.

За її словами, на 2% виборчих дільниць перешкоджали роботі спостерігачів, на 9% дільниць було зафіксовано порушення таємниці голосування, менш ніж на 1% дільниць - видача бюлетенів без паспорта.

"На 11,9% дільниць, на жаль, наші спостерігачі фіксували те, що ранкове засідання розпочалося завчасно", - додала Айвазовська.

Нагадаємо, Центральна виборча комісія оприлюднила зведену інформацію про кількість виборців, які отримали бюлетені на виборчих дільницях під час проведення повторного голосування на виборах.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся