Порошенко закликає Раду та ЦВК забезпечити проведення виборів у Маріуполі та Красноармійську до 2016

Порошенко закликає Раду та ЦВК забезпечити проведення виборів у Маріуполі та Красноармійську до 2016
Фото: Петро Порошенко

Президент заявляє про високу явку виборців на Донбасі

Президент України Петро Порошенко закликає Верховну Раду України та Центральну виборчу комісію забезпечити проведення місцевих виборів у Маріуполі та Красноармійську Донецької області до кінця 2015 року. Про це він сказав після голосування.

"Я не можу не прокоментувати ситуацію, яка зараз склалася в Маріуполі. Щойно я говорив з головою Донецької обласної державної адміністрації Павлом Жебрівським. Він мені доповів, що в Донецькій області і Луганській області... жодних порушень немає, що вибори організовані і проходять, явка достатньо висока... явка на 12:00 більше 11%", - зазначив голова держави.

"Разом з тим ситуацію по Маріуполю я вважаю неприйнятною... Позиція перша, я дав доручення правоохоронним органам розслідувати причини, по яким проведення виборів в Маріуполі було ускладнено... Друге, я чекаю політичної оцінки політичних сил і звертаюсь до Верховної ради і Центральної виборчої комісії негайно відреагувати на це. Верховній Раді - на найближчому засіданні прийняти зміни до законодавства, які дозолять найближчим часом вибори в Маріуполі все-таки провести", - підкреслив президент.

Порошенко зазначив, що вибори у Маріуполі і Красноармійську мають бути проведені до 2016 р.

Крім того, президент наголосив на важливості формування у місцевих радах проукраїнських коаліцій. "Дуже важливо, щоби зараз у місцевих радах були сформовані проукраїнські коаліції, щоби не дати жодного шансу агресору дестабілізувати ситуацію з середини", - сказав він.

Нагадаємо,у Маріуполі Донецької області не стартували місцеві вибори. У Красноармійську місцеві вибори також не відбудуться через те, що міська виборча комісія вирішила не передавати надруковані для голосування бюлетені дільничним виборчим комісіям.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся