ru ua

Швайка буде балотуватися на пост мера Харкова

Швайка буде балотуватися на пост мера Харкова Фото: Ігор Швайка

Ігор Швайка вже третій зареєстрований кандидат на посаду міського голови

Народний депутат України від партії "Свобода" Ігор Швайка подав документи для реєстрації кандидатом на посаду Харківського міського голови. Про це йдеться в повідомленні прес-служби ВО "Свобода" у Харкові.

"25 вересня 2015 року Ігор Швайка прибув до Харківської Міської виборчої комісії з метою подачі документів для реєстрації кандидатом на посаду Харківського міського голови", - йдеться в повідомленні.

Повідомляється, що Ігор Швайка вже третій зареєстрований кандидат на посаду міського голови. Раніше свої кандидатури висунули чинний мер Харкова Геннадій Кернес і український бізнесмен Олександр Давтян.

"Сьогодні ж відбудеться засідання Міської виборчої комісії, то вже до вечора повинна бути офіційна постанова про затвердження Ігоря Швайки кандидатом на посаду Харківського міського голови", - додали в прес-службі.

Зазначимо, раніше МВС ідентифікувало "свободівців", які брали участь у сутичках під Радою. Серед підозрюваних, які були викликані на допит в ГПУ, зокрема, був голова Харківської обласної організації "Свободи" Ігор Швайка, а також член "Свободи" Юрій Сиротюк.

Проте, Печерський районний суд Києва відпустив на поруки нардепа "свободівця" Ігоря Швайку, але його зобов'язали не залишати місце реєстрації без відома слідчих органів.

Разом з тим, Юрія Сиротюка Печерський районний суд заарештував на два місяці. Пізніше заарештований Сиротюк очолив список партії "Свобода" в Київраду.

Нагадаємо, вчера, 24 вересня, правоохоронці провели обшук у будинку Сиротюка, в ході чого було вилучено мисливську зброю.