ua en ru

Місцеві вибори 2015: правила

Місцеві вибори 2015: правила Місцеві вибори 2015

Місцеві вибори 2015: правила. В Мережі опубліковано відео в якому пояснюються правила, що стосуються голосування на місцевих виборах 25 жовтня.

Відео на місцеві вибори виготовлено громадською організацією Internews Ukraine у рамках програми американського агентства з міжнародного розвитку (USAID) "Рада: підзвітність, відповідальність, демократичне парламентське представництво", яка реалізується фондом "Східна Європа".

На відео, зокрема, йде мова про те, за якими правилами відбуватимуться місцеві вибори 2015, як українці будуть обирати представників місцевої влади, як правильно заповнити бюлетень і проголосувати та інші.

Президент України Петро Порошенко підкреслив необхідність забезпечення вільного волевиявлення українців на місцевих виборах, які повинні відбутися 25 жовтня 2015 р.

Президент нагадав, що місцеві вибори 2015 на звільнених територіях Донбасу повинні пройти у відповідності зі стандартами ОБСЄ, має бути забезпечено право голосу тимчасово переміщеним особам, забезпечено право участі у виборах всіх українських політичних сил, а також допущені до висвітлення виборчого процесу українські ЗМІ.