ua en ru

Результати виборів в Житомирській області

 

25 жовтня в Україні пройшли місцеві вибори. Обирали мерів міст, сільських та селищних голів, депутатів у міські та обласні ради.

Якщо Центральна виборча комісія прийме рішення про визнання місцевих виборів такими, що відбулися, то офіційні результати виборів будуть оприлюднені до 30 жовтня. До тих пір, поки триватиме підрахунок голосів ЦВК, ви зможете відстежувати проміжні результати виборів 2015 по регіонах у нашому розділі на сайті РБК-Україна.

Выборы в Облсовет

 

Остаточні результати виборів 2015 у Житомирській області

Вибори у Житомирській області визнані такими, що відбулися. На сайті Центральної виборчої комісії оприлюднені результати виборів 2015 у Житомирській області.
Загалом підрахунок голосів і встановлення результатів голосування обласною територіальною виборчою комісією, згідно з даними ГМ "ОПОРА", проходили у штатному режимі. Затягувався процес підрахунку голосів у результаті повернення протоколів для уточнення через технічні помилки, допущених дільничними та районними комісіями.
За підсумками обробки 100% протоколів дільничних виборчих комісій, серед партій, що подолали 5% бар'єр до Житомирської обласної ради, найбільшу кількість депутатських мандатів отримали БПП "Солідарність" (17) і ВО "Батьківщина" (13). Партії будуть представлені в раді таким чином.

 

Попередні результати обробки бюлетенів

Станом на 20:00 25 жовтня в Україні завершилося голосування на місцевих виборах 2015. За попередніми результатами обробки 66% бюлетенів у Житомирській області, серед партій, які подолали 5% бар'єр у Житомирську обласну раду, лідирують БПП "Солідарність" (23,36%) і ВО "Батьківщина" (16,89%).

Партія "Блок Петра Порошенка "Солідарність" 23.4 %
::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::
Політична партія "Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина" 16.9 %
::::::::::::::::::::::::::::::::::
Політична Партія "Опозиційний блок" 9 %
::::::::::::::::::
Радикальна партія Олега Ляшка 9 %
::::::::::::::::::
Політична партія "Об'єднання "Самопоміч" 8.3 %
::::::::::::::::
Політична партія Всеукраїнське об’єднання "Свобода" 7.4 %
::::::::::::::
Політична партія "Українське об'єднання патріотів - УКРОП" 7.4 %
::::::::::::::
Народна Партія 7.3 %
::::::::::::::
Другие 11.4 %
::::::::::::::::::::::

По данным ЦИК к выборам в областной совет допущены следующие партии и кандидаты от партий.

Політична партія "Об'єднання "Самопоміч" 60
Партія "Відродження" 62
Патріотична партія України 64
Аграрна партія України 65
Народна Партія 58
Партія "Блок Петра Порошенка "Солідарність" 65
Політична партія "Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина" 65
Політична партія Всеукраїнське об’єднання "Свобода" 60
Політична Партія "Опозиційний блок" 65
Радикальна партія Олега Ляшка 65
Політична партія "Українське об'єднання патріотів - УКРОП" 46
Політична партія "Партія простих людей Сергія Капліна" 25
Політична партія "Республіканська платформа" 28

 


Рейтинг партій в Житомирській області

Згідно з дослідженням, проведеним центром досліджень і комунікацій ActiveGroup в Житомирі методом індивідуального інтерв'ю 10-14 жовтня, якби вибори проходили в неділю, 18 жовтня, більшість виборців проголосували б за Блок Петра Порошенка "Солідарність" - 25,9% респондентів, які мають намір прийти на виборчі дільниці. На другому місці - "Об'єднання "Самопоміч" з результатом 19,9%, на третьому - ВО "Батьківщина" - 14,1%.

Також до обласної ради проходять Радикальна партія Олега Ляшка - 8,6%, партія "Наш край" - 7,5%, ВО "Свобода" - 7,1% і партія "Громадянська позиція" - 6%. Майже проходить в облраду "Опозиційний блок" - 4,8%.
23,6% опитаних ще не визначилися, за кого віддадуть свій голос. А кожен п'ятий житель Житомирської області - 20,5% - не має наміру голосувати.

Фото: Ukraine Elections

Загалом було опитано 1200 респондентів у віці старше 18 років. Похибка не перевищує 2,5%.

 

Попередні чергові місцеві вибори, на який виборці голосували за кандидатів у Житомирська обласна рада, проходили 31 жовтня 2010 р.

До обласної ради пройшли кілька партій, лідером серед яких стала Партія регіонів. Вона отримала найбільшу кількість місць серед своїх конкурентів, за нею закріпилося 42 депутатських мандата з 112 наявних.

На другому місці за кількістю набраних голосів розташувалася партія ВО "Батьківщина", яка за підсумками голосування отримала 23 місця в облраді. У трійку лідерів також увійшла Народна партія, якій дісталося 18 мандатів.

Також в обласну раду пройшли партія "Фронт змін" і Комуністична партія України, які отримали по 7 мандатів, партія "Сильна Україна" і Всеукраїнська чорнобильська народна партія, за якими закріпилася по 5 мандатів, а Соціалістична партія України, Всеукраїнська партія духовності і патріотизму, "Українська платформа", "Наша Україна" та Українська народна партія отримали за підсумками виборів по 1 депутатського мандату.