Повторні вибори в Сватове та Новоайдарському районі призначено на грудень

Повторні вибори в Сватове та Новоайдарському районі призначено на грудень
Фото: місцеві вибори

Вибори в Сватівський міськрада пройдуть 27 грудня, Новоайдарський райрада - 20 грудня

Вибори в Сватівську міську раду та Новоайдарську районну раду (Луганська область), які раніше були визнані недійсними, призначені на грудень 2015 року, повідомляє громадянська мережа ОПОРА з посиланням на виборчкоми.

Датою проведення в Новоайдарський районний рада було визначено 20 грудня 2015 р.

"Нашою комісією на засіданні була визначена дата проведення повторних виборів в райраду. Це буде 20 грудня. Ця дата була затверджена постановою", - повідомила голова Новоайдарської районної ТВК Ірина Шопіна.

Крім того, 27 грудня 2015 року буде проведено повторне голосування на виборах в Сватівську міську раду.

"У нас вже визначена дата повторних виборів постановою. Вони відбудуться 20 грудня. На даний момент комісія закриває ряд організаційних питань щодо проведення чергових виборів і з 15 листопада приступаємо до підготовки та організації проведення повторних виборів у міськраду", - розповіла заступник голови Сватівської міської ТВК Ірина Борова.

Нагадаємо, 25 жовтня міська виборча комісія Сватове Луганської обл. на засіданні прийняла рішення визнати вибори такими, що не відбулися.

Пізніше Новоайдарська районна територіальна виборча комісія визнала недійсними вибори в Новоайдарську районну раду.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся