ua en ru

Вибори в Миколаєві: Сенкевич заявляє, що лідирує в гонці

Вибори в Миколаєві: Сенкевич заявляє, що лідирує в гонці Фото: Олександр Сенкевич

"Оппоблок" заявляє про перемогу свого кандидата Ігоря Дятлова з 60%

Кандидат в мери Миколаєва Олександр Сенкевич повідомив, що за підсумками паралельного підрахунку результатів на перших десяти дільничних виборчих комісій (ДВК) він перемагає на дев'яти ділянках з відривом у 900 голосів від Ігоря Дятлова. Про це Сенкевич заявив під час свого брифінгу в неділю ввечері, 15 листопада, передає "Преступности.НЕТ".

Водночас, як повідомила прес-служба партії "Самопоміч", штаб Сєнкевича не проводив екзит-пол.

"Жодне опитування громадської думки не було зафіксоване нашими представниками у Миколаєві та не реєструвалось у міській ТВК, тому заяви про те, що кандидат від "Оппоблока" Ігор Дятлов перемагає на виборах у Миколаєві - не відповідають дійсності", - йдеться в повідомленні.

За даними цього екзит-полу, проведеного "Опозиційним блоком", кандидат від цієї політичної сили Ігор Дятлов перемагає на виборах мера Миколаєва з результатом майже 60% голосів. Про це на брифінгу в Києві повідомив нардеп від Сергій Льовочкін, передає кореспондент РБК-Україна.

При цьому, за даними громадянської мережі ОПОРА, із посиланням на Миколаївську міську виборчу комісію, явка на виборах мера Миколаєва склала 39,85% (147185 виборців). Про це повідомляє "Преступности.НЕТ".

Так, у Ленінському районі на 20.00 проголосувало 41525 виборців (40,39%), в Корабельному районі - 23996 виборців (37%), Заводському - 39893 виборців (40,79%), а в Центральному районі - 41771 виборців (40,19%).

Нагадаємо, напередодні голосування у другому турі місцевих виборів голову дільничної виборчої комісії Заводського району Миколаєва збив автомобіль.