ua en ru

Жебрівський допускає скасування місцевих виборів в Маріуполі

Жебрівський допускає скасування місцевих виборів в Маріуполі Фото: місцеві вибори в Україні

Відповідне звернення голова Донецької ОВЦА може направити до ЦВК вже завтра

Голова Донецької обласної військово-цивільної адміністрації Павло Жебрівський допускає, що місцеві вибори в Маріуполі можуть бути скасовані. Про це він заявив в ефірі "5 каналу" під час телемарафону "Україна понад усе".

Як зазначив Жебрівський, завтра, 20 жовтня, обласна адміністрація проаналізує всю зібрану інформацію про ситуацію з безпекою в Маріуполі і прийме рішення про можливість або неможливість проведення місцевих виборів 25 жовтня 2015 р.

"Ми аналізуємо ситуацію і завтра приймемо рішення, як переживемо ніч, як пройде ця доба. Якщо ми побачимо, що ситуація насправді буде тільки погіршуватися, то, зрозуміло, я буду звертатися до Центральної виборчої комісії, щоб скасувати вибори на 25 жовтня в місті Маріуполь. Але ще, у принципі, нам потрібні для аналізу деякі підстави і деякий аналіз тієї ситуації, яка є в місті Маріуполь", - сказав Жебрівський.

Глава Донецької ОВЦА також зазначив, що завжди був проти проведення місцевих виборів у Маріуполі 25 жовтня. "Власне, спочатку я був прихильником того, що в Маріуполі вибори проводити не можна: і як у зв'язку із заходами безпеки, так і у зв'язку з досить серйозним загостренням внутрішньополітичної боротьби", - додав Жебрівський.

Нагадаємо, сьогодні вночі в Маріуполі невідомі скоїли теракт, обстрілявши з гранатомета житлову багатоповерхівку. В результаті теракту було пошкоджено фасад будинку, проте постраждалих і загиблих не було.

Пізніше стало відомо, що в Маріуполі без контролю політсил друкували виборчі бюлетені.