ua en ru

Результати виборів у Харкові

 

У місті Харкові міського голову було обрано у першому турі. Ним став Геннадій Кернес, за якого віддали голоси 65,8% виборців.

25 жовтня у Харкові пройшли місцеві вибори. Жителі міста обирали мера і депутатів до міської ради. Центральна виборча комісія прийняла рішення про визнання місцевих виборів такими, що відбулися. Оскільки переможця було визначено в першому турі, другого туру виборів у місті Харкові не буде.

Выборы мэра

 

Остаточні результати виборів мера Харкова 2015

Вибори у Харкові визнані такими, що відбулися. На сайті Центральної виборчої комісії оприлюднені результати голосування за міського голову в місті Харкові.
За підсумками опрацювання 100% протоколів дільничних виборчих комісій, у Харкові вибори відбулися в один тур. З відривом більш ніж у 43% на виборах мера Харкова 2015 переміг нинішній мер міста, представник партії "Відродження" Геннадій Кернес, за якого віддали голоси 65,8% виборців.

 

Попередні результати виборів

Станом на 10:00 27 жовтня ГМ "ОПОРА" опрацювала 100% копій протоколів з усіх виборчих дільниць Харкова. Згідно з попередніми результатами підрахунку голосів, на виборах мера Харкова перемагає чинний мер Геннадій Кернес - 65,88%.

Кернес Геннадій Адольфович 65.9 %
::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::
Сітенко Тарас Олександрович 12.3 %
::::::::::::::::::::::::
Сапронов Юрій Анатолійович 5 %
::::::::::
Балута Ігор Миронович 4.9 %
::::::::::
Давтян Олександр Саркісович 4.5 %
::::::::::
Другие 7.5 %
::::::::::::::

Екзит-пол

Станом на 20:00 в Україні завершилося голосування на місцевих виборах 2015. Завдяки екзит-полам - опитуванням виборців при виході з дільниць - вже є перші неофіційні результати виборів мера 2015 у місті Харкові. Так, згідно з результатами екзит-полу, проведеного центром "Соціальний моніторинг" на замовлення Комітету виборців України, на виборах мера Харкова попередньо перемагає Геннадій Кернес (партія "Відродження") - 59,3%.

Кернес Геннадій Адольфович 59.3 %
::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::
Сітенко Тарас Олександрович 16.4 %
::::::::::::::::::::::::::::::::
Сапронов Юрій Анатолійович 6.3 %
::::::::::::
Балута Ігор Миронович 5.3 %
::::::::::
Давтян Олександр Саркісович 4.5 %
::::::::::
Другие 8.2 %
::::::::::::::::

Выборы в Горсовет

 

Остаточні результати виборів 2015 у Харкові

Вибори у Харкові визнані такими, що відбулися. На сайті Центральної виборчої комісії оприлюднені результати виборів 2015 в місті Харкові.
Загалом підрахунок голосів і встановлення результатів голосування в місті, згідно з даними ГМ "ОПОРА", відбувалися у штатному режимі.
За підсумками опрацювання 100% протоколів дільничних виборчих комісій, серед партій, що подолали 5% бар'єр до Харківської міської ради, найбільше депутатських мандатів отримали партія "Відродження" (57) і Об'єднання "Самопоміч" (13). Партії будуть представлені у раді таким чином.

 

Попередні результати виборів

Станом на 10:00 27 жовтня ГМ "ОПОРА" опрацювала 100% копій протоколів з усіх виборчих дільниць Харкова. Згідно з попередніми результатами підрахунку голосів, серед партій, що подолали 5% бар'єр у Харківську міську раду, лідирують "Відродження" (53,45%) і Об'єднання "Самопоміч" (12,01%).

Партія "Відродження" 53.5 %
::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::
Політична партія "Об'єднання "Самопоміч" 12 %
::::::::::::::::::::::::
Партія "Блок Петра Порошенка "Солідарність" 6.8 %
::::::::::::::
Політична партія "Наш край" 6.6 %
::::::::::::::
Другие 21.2 %
::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

Екзит-пол

Станом на 20:00 в Україні завершилося голосування на місцевих виборах 2015. Завдяки екзит-полам - опитуванням виборців при виході з дільниць - вже є перші неофіційні результати виборів 2015 у місті Харкові. Так, згідно з результатами екзит-полу, проведеного центром "Соціальний моніторинг" на замовлення Комітету виборців України, серед партій, що подолали 5% бар'єр у Харківську міськраду, лідирують партія "Відродження" и Об’єднання "Самопоміч".

Партія "Відродження" 51.3 %
::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::
Політична партія "Об'єднання "Самопоміч" 16.4 %
::::::::::::::::::::::::::::::::
Партія "Блок Петра Порошенка "Солідарність" 6.9 %
::::::::::::::
Другие 25.4 %
::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

По данным ЦИК выборам в городской совет допущены следующие партии и кандидаты от партий.

Політична партія "Об'єднання "Самопоміч" 69
Партія "Відродження" 85
Партія Пенсіонерів України 10
Партія "Блок Петра Порошенка "Солідарність" 79
Політична партія "Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина" 84
Політична партія Всеукраїнське об’єднання "Свобода" 84
Радикальна партія Олега Ляшка 28
Партія Сергія Тігіпка "Сильна Україна" 8
Політична партия "5.10" 23
Політична партія "Українське об'єднання патріотів - УКРОП" 21
Політична партія ДемАльянс (Демократичний альянс) 38
Політична партія "Наш край" 85
Політична партія "Сила людей" 78
Політична партія "Соціалісти" 73
Політична партія "Нова держава" 66
Політична партія "Громадський рух "Народний контроль" 85
Політична партія "Блок Дарта Вейдера" 5
Політична партія "Нова політика" 8
Політична партія "Волонтерська партія України" 84
Політична партія "Національна Демократична партія України" 5

По данным ЦВК к выборам в мэры допущены следующие кандидаты.

Балута Ігор Миронович
Політична партія "Волонтерська партія України"
Вейдер Дарт Олегович
Політична партія "Блок Дарта Вейдера"
Давтян Олександр Саркісович
Партія "Блок Петра Порошенка "Солідарність"
Кернес Геннадій Адольфович
Партія "Відродження"
Кроль Юрій Якович
Самовыдвиженец
Меркулова Ганна Олександрівна
Політична партія "Сила людей"
Родзинський Анатолій Анатолійович
Політична партія "Громадський рух "Народний контроль"
Сапронов Юрій Анатолійович
Самовыдвиженец
Сітенко Тарас Олександрович
Політична партія "Об'єднання "Самопоміч"
Ходос Едуард Давидович
Самовыдвиженец
Швайка Ігор Олександрович
Політична партія Всеукраїнське об’єднання "Свобода"


Рейтинг партій в Харкові

Згідно з дослідженням, проведеним 12-16 жовтня у Харкові Київським центром політичного і економічного аналізу, з-поміж партій, які проходять в міськраду, зі значним відривом лідирує партія "Відродження". За неї готові проголосувати 30,8% виборців. На другому місці Об'єднання "Самопоміч" з результатом 8,65%. Партія "Наш край" отримала 6,2% голосів виборців, Блок Петра Порошенка "Солідарність" - 5,4%, партія «Народний контроль» - 4,9%.

Дослідження проводилося шляхом поквартирного опитування у дев'яти районах Харкова. Загалом опитано 1000 респондентів. Статистична похибка вибірки не перевищує 3,1%.


Фото: Ukrainian Election

 

Социологические опросы, которые проводились в Харькове с 7 по 10 октября Агентством моделирования ситуаций, показали каковы электоральные настроения в этом регионе накануне местных выборов. Так, согласно результатам опросов, больше всего харьковчане доверяют партии "Возрождение", за нее отдали бы свои голоса 39% из 1223 респондентов. На автором месте с существенным отрывом оказалась партия "Наш край", которую поддержали бы 8,5% опрошенных граждан. За партию "Самопомич" проголосовало бы 7,6%, а за "Блок Петра Порошенко "Солидарность" - 4,1% респондентов.

Фото: Ukraine Elections


Рейтинг кандидатів в мери Харкова

Згідно з дослідженням, проведеним 12-16 жовтня у Харкові Київським центром політичного і економічного аналізу, з-поміж кандидатів у мери міста зі значним відривом лідирує нинішній мер Геннадій Кернес. За нього готові проголосувати 46% виборців. На другому місці - Анатолій Родзинський з 6,5%. За Тараса Сітенка проголосують 2,8% опитаних, Юрія Сапронова - 2,7%, Олександра Давтяна - 2,4%, за Ігоря Балуту - 2,3%. Решта кандидатів, які фігурують в опитуванні, отримали менше 2% голосів потенційних виборців. Не визначилися з вибором 16,3% респондентів, не підуть на вибори - 19,4%.

Дослідження проводилося шляхом поквартирного опитування в дев'яти районах Харкова. Усього опитано 1000 респондентів. Статистична похибка вибірки не перевищує 3,1%.


Фото: Ukrainian Election

 

Результаты опроса касательно выборов мэра Харькова показали, что 48,7% опрошенных избирателей поддерживают Геннадия Кернеса. За Юрия Сапронова проголосовали бы 8,1% респондентов, за Давтяна - 4,4%, за Сытенко - 3,9%, и за Балуту - 3,5% респондентов.

Фото: Ukraine Elections

Попередні чергові місцеві вибори в Харкові проходили 31 жовтня 2010 Основними конкурентами на посаду мера міста були Геннадій Кернес, Арсен Аваков та Алла Александровська.

Результати місцевих виборів у Харкові-2010

Геннадій Кернес, який на той час представляв інтереси Партії регіонів, набрав за підсумками виборів 30,09% голосів.

Нинішній міністр внутрішніх справ Арсен Аваков в 2010 р балотувався в мери Харкова від ВО Батьківщина, його підтримало 29,46% виборців. Варто зазначити, що Аваков очолював Харківську обласну державну адміністрацію з 4 лютого 2005  5 лютого 2010 рік.

На третьому місці опинилася Алла Александровська, яка представляла Комуністичну партію України і у підсумку набрала 18,38% голосів.

Серед політичних партій трійку лідерів на місцевих виборах у Харкові склали Партія регіонів (68,38% до обласної ради і 68% в районний), ВО Батьківщина (11,02 до облради і 14% в районний) і Комуністична партія України (5,88 % до облради і 8% в районний).

Таким чином, можна зробити висновок, що Партія регіонів та ВО "Батьківщина" стали основними політичними силами в Харківському регіоні, між якими йшла боротьба за статус провідних фракцій у місцевих радах і за посаду міського голови.

Серед нових політичних партій серйозно у виборчі змагання включилася Сильна Україна, рейтинг якої утримувався за рахунок її лідера Сергія Тігіпка, і Фронт змін, місцеву організацію якого очолював і фінансував крупний харківський підприємець Олександр Давтян.

Позиція Партії регіонів, яку очолював Геннадій Кернес напередодні виборчої кампанії була сильною і стабільною, оскільки після виборів 2006 року ПР отримала більшість у місцевих радах, провела своїх представників на посади міських, селищних і сільських голів у більшості населених пунктів області. Після президентських виборів 2010 р представники ПР очолили обласну та районні державні адміністрації і сформували штати за рахунок своїх однопартійців.

Результати виборів у Харкові були офіційно оприлюднені 5 листопада 2010 року.

Вибори мера в Харкові

На майбутніх місцевих виборах у Харкові діючих мер Геннадій Кернес балотуватиметься знову. Згідно з інформацією експертів, його найбільш вірогідним конкурентом буде Олександр Давтян, який представляє Блок Петра Порошенка Солідарність.