ua en ru

Результати виборів у Хмельницькій області

 

25 жовтня в Україні пройшли місцеві вибори. Обирали мерів міст, сільських та селищних голів, депутатів у міські та обласні ради.

Якщо Центральна виборча комісія прийме рішення про визнання місцевих виборів такими, що відбулися, то офіційні результати виборів будуть оприлюднені до 30 жовтня. До тих пір, поки триватиме підрахунок голосів ЦВК, ви зможете відстежувати проміжні результати виборів 2015 по регіонах у нашому розділі на сайті РБК-Україна.

Выборы в Облсовет

Остаточні результати виборів 2015 у Хмельницькій області

Вибори у Хмельницькій області визнані такими, що відбулися. На сайті Центральної виборчої комісії оприлюднені результати виборів 2015 у Хмельницькій області.
Загалом процес підрахунку голосів та встановлення результатів голосування, згідно з даними ГМ "ОПОРА", проходив у штатному режимі. Затримки виникали через технічні помилки під час заповнення протоколів дільничними і територіальними виборчими комісіями.
За підсумками обробки 100% протоколів дільничних виборчих комісій, серед партій, що подолали 5% бар'єр до Хмельницької обласної ради, найбільшу кількість депутатських мандатів отримали партії "За конкретні справи" (19) і БПП "Солідарність" (17). Партії будуть представлені у раді таким чином.

 

Попередній підрахунок голосів

25 жовтня в Україні відбулося голосування на місцевих виборах 2015. Згідно з результатом паралельного підрахунку голосів у Хмельницькій області, серед партій, які подолали 5% бар'єр у Хмельницьку обласну раду, лідирують "За конкретні справи" (23%) і БПП "Солідарність" (19%).

Політична партія "За конкретні справи" 23 %
::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::
Партія "Блок Петра Порошенка "Солідарність" 19 %
::::::::::::::::::::::::::::::::::::::
Аграрна партія України 15 %
::::::::::::::::::::::::::::::
Політична партія "Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина" 13 %
::::::::::::::::::::::::::
Політична партія Всеукраїнське об’єднання "Свобода" 10.7 %
::::::::::::::::::::::
Радикальна партія Олега Ляшка 9 %
::::::::::::::::::
Політична партія "Об'єднання "Самопоміч" 7 %
::::::::::::::
Другие 3.3 %
::::::

По данным ЦИК к выборам в областной совет допущены следующие партии и кандидаты от партий.

Політична партія "Об'єднання "Самопоміч" 55
Партія "Відродження" 85
Аграрна партія України 82
Партія "Блок Петра Порошенка "Солідарність" 85
Політична партія "Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина" 85
Політична партія Всеукраїнське об’єднання "Свобода" 85
Політична Партія "Опозиційний блок" 19
Радикальна партія Олега Ляшка 40
Політична партія "Українське об'єднання патріотів - УКРОП" 85
Політична партія "За конкретні справи" 85
Політична партія "Наш край" 42
Політична партія "Соціалісти" 39
Політична партія "Нова держава" 8
Політична партія "Громадський рух "Народний контроль" 41

 

У Хмельницькій області додруковують бюлетені

Сьогодні в друкарні ТОВ «Поліграфіст» почали додруковувати виборчі бюлетені для виборів до Хмельницької обласної ради, повідомляє місцевий ресурс "Є". Друкують бюлетені для п'яти з 84 округів.

«Ми, при виконанні замовлення, отримали від виборчої комісії зразки бюлетенів, і відповідно до них усе віддрукували, - каже Сергій Федоченко, директор ТОВ «Поліграфіст», підприємство якого друкує виборчі бюлетені в Хмельницькому. - Виконали повністю замовлення. Ще в процесі його виконання знаходили помилки, які одразу виправляли. Та після виконання знайшли ще помилки, а тому передруковуємо бюлетені. Зауважу, що помилки були допущені на етапі підготовки - ще до того, як вони потрапили в друкарню».

Передруковують 66,7 тис. виборчих бюлетенів, які мають доставити в округи №3 (частина міста Славута), №23 (частина Старокостянтинова), №53 (частина Хмельницького району), №73 (частина Новоушицького району) та №83 (частина Кам'янець-Подільського району).

На думку Сергія Федоченка, помилки, які були виявлені, є технічними. «Людина, яка їх готувала, могла не звернути увагу, що різні шрифти, - каже директор друкарні. - Повторювалися кандидати, бо, на скільки я зрозумів, підготували, скопіювали і потім вносили дані в бюлетень на інший округ. А потім десь пропустили і в бюлетен залишився кандидат з іншого округу. Нові бюлетені, які нам привезли і вони затверджені комісією, вже виправлені».

 

 

Попередні чергові місцеві вибори, на який виборці голосували за кандидатів до Хмельницької обласної ради проходили 31 жовтня 2010 року.

За підсумками голосування лідером стала Партія регіонів, яка отримала 43 депутатських мандата. На другому місці опинилася партія ВО "Батьківщина", за якою закріпився 31 депутатський мандат. Також до трійки лідерів увійшла Народна партія, яка отримала 10 місць в обласній раді.

Крім того, партії "Фронт змін" і "Сильна Україна" отримали по 6 депутатських мандатів, партія ВО "Свобода" - 4 мандати, партія "Єдиний центр" - 2 мандати, а Українська народна партія та Партія промисловців і підприємців - по 1 депутатському мандату.