ua en ru

Результати виборів у Львові


15 листопада у Львові пройшло голосування у другому турі місцевих виборів 2015. Виборці обирали між двома кандидатами на крісло міського голови, які набрали найбільшу кількість голосів у першому турі. 

За підсумками голосування 25 жовтня, оприлюдненим на сайті Центральної виборчої комісії, у другому турі беруть Андрій Садовий, який представляє партію "Самопоміч", і Руслан Кошулинський від партії ВО "Свобода". Ви можете стежити за результатами другого туру виборів мера 2015 в нашому розділі на сайті РБК-Україна.

Выборы мэра


Итоги второго тура выборов мера


Екзит-пол

Станом на 20:00 в Україні завершилося голосування в другому турі місцевих виборів 2015. Вже з'явилися перші неофіційні результати виборів мера 2015 у місті Львові.
Так, згідно з результатами екзит-полу, проведеного Київським міжнародним інститутом соціології на замовлення Телевізійної служби новин (телеканал «1 + 1»), на виборах мера Львова попередньо перемагає Андрій Садовий (Об'єднання "Самопоміч") з результатом 61,4%. Руслан Кошулинський (партія "Свобода") отримав 38,6% голосів виборців.

Фото: ТСН

 

Результати першого туру

Вибори у Львові визнані такими, що відбулися. На сайті Центральної виборчої комісії оприлюднені результати голосування за міського голову у місті Львові.
Основною інтригою під час підрахунку голосів на виборах мера Львова було, чи переможе нинішній мер вже в першому турі. Так, представники "Свободи" стверджували, що ім'я переможця буде визначено у другому турі, а за попередніми підрахунками "Самопомочі", їхній лідер перемагав уже в першому.
За підсумками опрацювання 100% протоколів дільничних виборчих комісій, на виборах мера Львова 2015 у другий тур виходять: з відривом більш як 36% - нинішній мер міста, лідер Об'єднання "Самопоміч" Андрій Садовий, за якого віддали голоси 49,16% виборців, і кандидат від ВО "Свобода" Руслан Кошулинський - з результатом 12,25%.

 

Попередні результати виборів

Станом на 28 жовтня Львівська міська територіальна виборча комісія обробила 100 % протоколів. Згідно з попередніми результатами підрахунку голосів, на виборах мера міста Львова у другий тур виходять Андрій Садовий (49,22%) і Руслан Кошулинський (12,29%).

Садовий Андрій Іванович 49.2 %
::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::
Кошулинський Руслан Володимирович 12.3 %
::::::::::::::::::::::::
Гірняк Володимир Олегович 11.1 %
::::::::::::::::::::::
Добродомов Дмитро Євгенович 10.7 %
::::::::::::::::::::::
Юринець Оксана Василівна 4.3 %
::::::::
Другие 12.3 %
::::::::::::::::::::::::

Екзит-пол

Станом на 20:00 в Україні завершилося голосування на місцевих виборах 2015. Завдяки екзит-полам - опитуванням виборців при виході з дільниць - вже є перші неофіційні результати виборів мера 2015 у місті Львові. Так, згідно з результатами екзит-полу, проведеного "Савік Шустер Студією", на виборах мера Львова у другий тур попередньо виходять Андрій Садовий та Руслан Кошулинський.

Садовий Андрій Іванович 48.6 %
::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::
Кошулинський Руслан Володимирович 14.1 %
::::::::::::::::::::::::::::
Гірняк Володимир Олегович 11.6 %
::::::::::::::::::::::::
Добродомов Дмитро Євгенович 10 %
::::::::::::::::::::
Юринець Оксана Василівна 4.8 %
::::::::::
Другие 10.9 %
::::::::::::::::::::::

Выборы в Горсовет

 

Остаточні результати виборів 2015 у Львові

Вибори у Львові визнані такими, що відбулися. На сайті Центральної виборчої комісії оприлюднені результати виборів 2015 у місті Львові.
Загалом процес підрахунку голосів та встановлення результатів голосування у місті, згідно з даними ГМ "ОПОРА", проходив у штатному режимі.
За підсумками опрацювання 100% протоколів дільничних виборчих комісій, серед партій, що подолали 5% бар'єр до Львівської міської ради, найбільше депутатських мандатів отримали Об'єднання "Самопоміч" (24) і БПП "Солідарність" (10). Партії будуть представлені у раді таким чином.

 

Попередні результати виборів

Станом на 28 жовтня Львівська міська територіальна виборча комісія обробила 100% протоколів. Згідно з попередніми результатами підрахунку голосів, серед партій, що подолали 5% бар'єр до Львівської міської ради, лідирують Об'єднання «Самопоміч» (31,67%) і БПП «Солідарність» (12,91%).

Політична партія "Об'єднання "Самопоміч" 31.7 %
::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::
Партія "Блок Петра Порошенка "Солідарність" 12.9 %
::::::::::::::::::::::::::
Політична партія "Громадянська позиція" 10 %
::::::::::::::::::::
Політична партія Всеукраїнське об’єднання "Свобода" 9.6 %
::::::::::::::::::::
Політична партія "Громадський рух "Народний контроль" 7.8 %
::::::::::::::::
Політична партія "Українське об'єднання патріотів - УКРОП" 6 %
::::::::::::
Політична партія "Українська Галицька партія" 5.5 %
::::::::::
Другие 16.6 %
::::::::::::::::::::::::::::::::::

Екзит-пол

Станом на 20:00 в Україні завершилося голосування на місцевих виборах 2015. Завдяки екзит-полам - опитуванням виборців при виході з дільниць - вже є перші неофіційні результати виборів 2015 у місті Львові. Так, згідно з результатами екзит-полу, проведеного "Савік Шустер Студією", серед партій, що подолали 5% бар'єр у Львівську міськраду, лідирують Об’єднання "Самопоміч" і БПП "Солідарність".

Політична партія "Об'єднання "Самопоміч" 32.7 %
::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::
Партія "Блок Петра Порошенка "Солідарність" 12.8 %
::::::::::::::::::::::::::
Політична партія Всеукраїнське об’єднання "Свобода" 11.3 %
::::::::::::::::::::::
Політична партія "Громадянська позиція" 9.7 %
::::::::::::::::::::
Політична партія "Громадський рух "Народний контроль" 7.4 %
::::::::::::::
Другие 26.1 %
::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

По данным ЦИК выборам в городской совет допущены следующие партии и кандидаты от партий.

Політична партія "Об'єднання "Самопоміч" 65
Партія "Блок Петра Порошенка "Солідарність" 65
Політична партія "Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина" 65
Політична партія Всеукраїнське об’єднання "Свобода" 65
Політична Партія "Опозиційний блок" 5
Радикальна партія Олега Ляшка 60
Політична партія "Українське об'єднання патріотів - УКРОП" 61
Політична партія "Громадянська позиція" 65
Політична партія ДемАльянс (Демократичний альянс) 3
Політична партія "Воля" 58
Політична партія "Українська Галицька партія" 41
Політична партія "Партія простих людей Сергія Капліна" 35
Політична партія "Народний Рух України" 65
Політична партія "Наш край" 64
Політична партія "Сила людей" 49
Політична партія "Громадський рух "Народний контроль" 65
Українська республіканська партія 36

По данным ЦВК к выборам в мэры допущены следующие кандидаты.

Баляш Олег Григорійович
Політична партія "Наш край"
Васюник Ігор Васильович
Самовыдвиженец
Галасюк Віктор Валерійович
Радикальна партія Олега Ляшка
Гірняк Володимир Олегович
Політична партія "Громадянська позиція"
Добродомов Дмитро Євгенович
Політична партія "Громадський рух "Народний контроль"
Жолнович Оксана Іванівна
Політична партія "Сила людей"
Зінкевич Ігор Володимирович
Політична партія "Українське об'єднання патріотів - УКРОП"
Кошулинський Руслан Володимирович
Політична партія Всеукраїнське об’єднання "Свобода"
Країнський Анатолій Романович
Самовыдвиженец
Садовий Андрій Іванович
Політична партія "Об'єднання "Самопоміч"
Юринець Оксана Василівна
Партія "Блок Петра Порошенка "Солідарність"

 

Рейтинг партій у Львові

Згідно з соціологічним опитуванням, яке проводилося центром досліджень та комунікацій Active Group у Львові з 10 по 14 жовтня, серед партій, які проходять в міськраду, зі значним відривом лідирує партія "Об'єднання "Самопоміч". За неї готові проголосувати 32,9% виборців. На другому місці Блок Петра Порошенка "Солідарність" з результатом 6,9%. Партія "Наш край" отримала 6% голосів виборців, "Громадянська позиція" - 5,8%, ВО "Свобода" - 5,6% і "Народний контроль" - 4,3%. Не дотягує до прохідного бар'єру ВО "Батьківщина" - 3,1%. Близько 20% львів'ян ще не визначилися, за кого голосуватимуть.
Опитування проведене методом індивідуального інтерв'ю. Загалом було опитано 1200 респондентів віком старше 18 років. Похибка вибірки не перевищує 2,5%.

Фото: Ukrainian Election

 

Згідно з соціологічним опитуванням, яке проводилося у Львові в період з 24 вересня по 11 жовтня Інститутом досліджень регіонального розвитку України, показав які електоральні настрої в цьому регіоні перед місцевими виборами. Так, згідно з результатами опитування, жителі Львова хочуть бачити у міськраді партію "Самопоміч". За неї віддали свої голоси 31% з 800 респондентів. На другому місці опинився "Блок Петра Порошенка "Солідарність", якого підтримали 12,9% опитаних громадян. Третє місце дісталося партії "Громадянська позиція" з результатом 8,9%. Партія "Народний контроль" отримала 7,2%, "УКРОП" - 6,1%, ВО "Свобода" - 5,4%, партія ВО "Батьківщина" - 5,2% голосів. Крім того, за іншого кандидата проголосували б 5% респондентів, а важко відповісти - 18,3%.

Фото: Ukraine Elections


Рейтинг кандидатів у мери у Львові

Згідно з соціологічним опитуванням, яке проводилося центром досліджень та комунікацій Active Group у Львові з 10 по 14 жовтня, серед кандидатів у мери міста зі значним відривом лідирує нинішній мер Андрій Садовий. За нього готові проголосувати 38,6% виборців. На другому місці Дмитро Добродомов з результатом 9%. За Володимира Гірняка проголосують 8,7% опитаних, Олега Баляша - 8,1%, Оксану Юринець - 6,2%, за Руслана Кошулинського - 6,1%.
Опитування проведене методом індивідуального інтерв'ю. Загалом було опитано 1200 респондентів віком старше 18 років. Похибка вибірки не перевищує 2,5%.

Фото: Ukrainian Election

 

Результати опитування, яке проводилося Інститутом регіонального розвитку України з 24 вересня по 11 жовтня, показали, що мешканці Львова хочуть бачити головою міста Андрій Садового. Його кандидатуру віддали перевагу 49,3% з 800 опитаних громадян. Друге місце закріпилося за Дмитром Добродомовым, якого підтримало 14,9% респондентів. За Володимира Гірняка проголосувало 6,4%, а за Ігоря Зінькевича - 5,8%.

Фото: Ukraine Elections

Попередні чергові місцеві вибори у Львові проходили 31 жовтня 2010р.

Підсумки голосування

Результати виборів у Львові визначили переможцем Андрія Садового, кандидата від Республіканської християнської партії та чинного на той момент мера міста. За нього віддали свої голоси 121 000 виборців. Друге місце посів Петро Писарчук, кандидат від Партії регіонів, який набрав 65,5 тисяч голосів. На третьому місці опинився кандидат від партії "Свобода" Юрій Михальчишин, який отримав 27 000 голосів, а на четвертому - Володимир Гірняк, представник партії "Україна соборна", за якого підтримали 21 000 виборців.

У виборах до обласної ради найбільше голосів набрала партія "Свобода" - її підтримали 306 649 виборців. Крім того, партія "Фронт змін" набрала 141 163 голосів, партія "Наша Україна" - 89 005 голосів, Партія регіонів - 77 448 голосів, партія "Народний рух України" - 54 488 голосів, а партія "УДАР" - 36 690 голосів. Відповідно, "Свобода" на виборах до Львівської обласної ради отримала 41 мандат, "Фронт змін" - 18 мандатів, Партія регіонів - 10, "Народний рух України" - 8, "Наша Україна" - 7, Партія промисловців і підприємців України" - 6, Українська народна партія - 5, "Сильна Україна" - 4, Народна партія - 3, "Відродження" - 3, Українська соціал-демократична партія - 3 і партія "УДАР" - 3. Всього ж в обласній раді Львова 116 місць.

Результати виборів у Львові показали, що "Свобода" отримала найбільше голосів і, відповідно, мандатів, міська рада - за неї віддали свої голоси 80 249 виборців. Крім того, 3 % бар'єр пройшли також "Фронт змін" - 28 604 голосів, Партія регіонів - 22 892 голосів, "Наша Україна" - 13 910 голосів, "Республіканська християнська партія" - 12 982 голосів, "УДАР" - 12 930 голосів, "Пора" - 12 061 голосів, "Україна Соборна" - 10 515 голосів, і "Народний рух України" - 9 722 голосів. Відповідно, "Свобода" за партійними списками отримала 18 мандатів на виборах Львівської міської ради, "Фронт змін" - 6, Партія регіонів - 5, "Наша Україна" - 3, "Республіканська християнська партія" - 3, УДАР - 3, Пора - 3, "Україна соборна" - 2 і "Народний рух України" - 2 мандати.

Вибори мера у Львові

Чинний мер Львова Андрій Садовий висунув свою кандидатуру на майбутні вибори мера 25 жовтня.