Результати виборів в Ужгороді

15 листопада в Ужгороді пройшов другий тур місцевих виборів 2015. Виборці обирали між двома кандидатами на крісло міського голови, які набрали найбільшу кількість голосів у першому турі. 

За підсумками голосування 25 жовтня, оприлюдненим на сайті Центральної виборчої комісії, у другому турі беруть участь кандидат від партії "Відродження" Богдан Андріїв і самовисуванець Сергій Ратушняк. Ви можете стежити за результатами другого туру виборів мера 2015 в нашому розділі на сайті РБК-Україна.

Вибори мера


Итоги второго тура выборов мера


 

Паралельний підрахунок

Станом на 20:00 в Україні завершилося голосування у другому турі місцевих виборів 2015. Вже є неофіційні результати виборів мера 2015 у місті Ужгороді.
Так, згідно з даними паралельного підрахунку голосів, проведеного штабом кандидата на пост мера Ужгорода Богдана Андріїва, на виборах міського голови Ужгорода попередньо перемагає Богдан Андріїв (партія "Відродження"), за нього проголосували 20 665 виборців. А за самовисуванця Сергія Ратушняка віддали свої голоси 10 903 людини.

 

Фото: Богдан Андріїв і Сергій Ратушняк

 

Результати першого туру

Вибори в Ужгороді визнані такими, що відбулися. На сайті Центральної виборчої комісії оприлюднені результати голосування за міського голову у місті Ужгороді.
За підсумками опрацювання 100% протоколів дільничних виборчих комісій, на виборах мера Ужгорода 2015 у другий тур виходять кандидат від партії "Відродження" Богдан Андріїв, за якого віддали голоси 22,25% виборців, і самовисуванець Сергій Ратушняк, який відстає від Андріїва на 8%, - з результатом 14,85%.

Екзит-пол

Станом на 20:00 в Україні завершилося голосування на місцевих виборах 2015. Завдяки екзит-полам - опитуванням виборців при виході з дільниць - вже є перші неофіційні результати виборів мера 2015 у місті Ужгороді. Так, згідно з результатами екзит-полу, проведеного Карпатським центром полінгових досліджень, на виборах мера Ужгорода у другий тур попередньо виходять Богдан Андріїв (20,4%) та Сергій Ратушняк (15%).

Андріїв Богдан Євстафійович 20.4 %
::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::
Ратушняк Сергій Миколайович 15 %
::::::::::::::::::::::::::::::
Чубірко Володимир Володимирович 10.3 %
::::::::::::::::::::
Качур Михайло Васильович 8.3 %
::::::::::::::::
Другие 46 %
::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

Вибори в Міськраду

 

Остаточні результати виборів 2015 в Ужгороді

Вибори в Ужгороді визнані такими, що відбулися. На сайті Центральної виборчої комісії оприлюднені результати виборів 2015 у місті Ужгороді.
Загалом процес підрахунку голосів та встановлення результатів голосування у місті проходив у штатному режимі.
За підсумками опрацювання 100% протоколів дільничних виборчих комісій, серед партій, що подолали 5% бар'єр до Ужгородської міської ради, найбільше депутатських мандатів отримали партія "Відродження" (9), БПП "Солідарність" (5) і партія "Патріот" (5). Партії будуть представлені у раді таким чином.


Notice: Undefined offset: 8 in /srv/www/2019.rbc.ua/application/rbc/view/scripts/portal/elections/vyboru2015/result.phtml on line 325

Екзит-пол

Станом на 20:00 в Україні завершилося голосування на місцевих виборах 2015. Завдяки екзит-полам - опитуванням виборців при виході з дільниць - вже є перші неофіційні результати виборів 2015 у місті Ужгороді. Так, згідно з результатами екзит-полу, проведеного Закарпатський інститутом політичних досліджень, серед партій, що подолали 5% бар'єр у Ужгородську міськраду, лідирують БПП "Солідарність" і партія "Відродження".

Партія "Блок Петра Порошенка "Солідарність" 13.2 %
::::::::::::::::::::::::::
Партія "Відродження" 9.1 %
::::::::::::::::::
Політична партія "Єдиний Центр" 8.6 %
::::::::::::::::::
Політична партія "Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина" 7.5 %
::::::::::::::::
Політична партія "Об'єднання "Самопоміч" 6.8 %
::::::::::::::
Політична партія Всеукраїнське об’єднання "Свобода" 6.6 %
::::::::::::::
Другие 48.2 %
::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::


Warning: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /srv/www/2019.rbc.ua/application/rbc/view/scripts/portal/elections/vyboru2015/result.phtml on line 455

Warning: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /srv/www/2019.rbc.ua/application/rbc/view/scripts/portal/elections/vyboru2015/result.phtml on line 455

Warning: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /srv/www/2019.rbc.ua/application/rbc/view/scripts/portal/elections/vyboru2015/result.phtml on line 456

Warning: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /srv/www/2019.rbc.ua/application/rbc/view/scripts/portal/elections/vyboru2015/result.phtml on line 456

Warning: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /srv/www/2019.rbc.ua/application/rbc/view/scripts/portal/elections/vyboru2015/result.phtml on line 457

Warning: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /srv/www/2019.rbc.ua/application/rbc/view/scripts/portal/elections/vyboru2015/result.phtml on line 457

За даними ЦВК по виборах до міської ради допущені такі партії та кандидати від партій.

Політична партія "Об'єднання "Самопоміч" 14
Партія "Відродження" 37
Партія захисників Вітчизни 9
"КМКС" Партія угорців України 35
Політична партія "Єдиний Центр" 35
Партія "Громадянська солідарність" 7
Партія "Блок Петра Порошенка "Солідарність" 37
Політична партія "Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина" 36
Політична партія Всеукраїнське об’єднання "Свобода" 37
Політична Партія "Опозиційний блок" 37
Радикальна партія Олега Ляшка 25
Політична партия "5.10" 16
Політична партія "Українське об'єднання патріотів - УКРОП" 20
Політична партія "Громадянська позиція" 37
Політична партія ДемАльянс (Демократичний альянс) 26
Політична партія "Європейська партія України" 37
Політична партія "Наш край" 37
Політична партія "Соціалісти" 9
Політична партія "Патріот" 37
Політична партія "Республіка" 12
Політична партія "Україна Соборна" 17

За даними ЦВК по виборах у мери допущені такі кандидати.

Андріїв Богдан Євстафійович
Партія "Відродження"
Андріїв Іван Михайлович
Самовисуванець
Бадида Марія Петрівна
Самовисуванець
Бедей Олександр Іванович
Політична партия "5.10"
Борисов Борис Борисович
Самовисуванець
Волощин Іван Іванович
Політична партія "Європейська партія України"
Качур Євген Євгенович
Самовисуванець
Качур Михайло Васильович
Партія "Блок Петра Порошенка "Солідарність"
Копча Надія Іванівна
Політична партія "Українське об'єднання патріотів - УКРОП"
Леонов Едуард Володимирович
Політична партія Всеукраїнське об’єднання "Свобода"
Муртазін Олег Анатолієвич
Партія захисників Вітчизни
Погорєлов Віктор Володимирович
Самовисуванець
Подебрій Олег Ігорович
Самовисуванець
Ратушняк Сергій Миколайович
Самовисуванець
Сазонов Олександр Олександрович
Самовисуванець
Слюсаренко Вікторія Євгенівна
Самовисуванець
Чубірка Микола Іванович
Самовисуванець
Чубірко Володимир Володимирович
Самовисуванець
Чубірко Іван Іванович
Самовисуванець
Чурило Михайло Михайлович
Політична партія "Патріот"
Шафарь Ярослав Васильович
Радикальна партія Олега Ляшка
Щадей Василь Васильович
Самовисуванець
Щадей Олег Тарасович
Самовисуванець

Партії та кандидати Ужгорода відзвітували про витрати на виборчі кампанії

В Ужгороді відбулася підсумкова прес-конференція за результатами кампанії "Стеж за грошима", яка втілювалася ГО "Чесно" та ГО "Активна громада", повідомляє Закарпаття.онлайн. На прес-конференції активісти оприлюднили дані про те, як партії та кандидати виконали взяті зобов'язання щодо оприлюднення майнових декларацій та надання фінансових звітів про передвиборчі витрати.

Як розповіла Марина Сташина-Неймет, представник "Чесно" в Закарпатській обл., основна місія "Чесно" - відстежити надходження та витрати кандидатів у депутати та у мери. «Для того, щоб ми знали, звідки гроші у кандидатів на виборчу кампанію, на що вони їх витрачають, і щоб люди знали, кого вони обирають і звідки фінанси, - каже Марина Сташина-Неймет. - Ми також збирали підписи під петиціями до кандидатів щодо їхнього звітування, загалом в Україні зібрано 5,5 тис. підписів. Також зібрано 556 підписів під Декларацією відповідальності, як від політичних сил, так і кандидатів у мери міст. Проведено зустрічі з понад 1300 громадянами, а також публічні форуми для журналістів, тренінги для активних громадян тощо».

Кампанія проходила у 25 містах упродовж серпня-жовтня 2015 року, до її проведення долучилось понад 10 000 громадян. Завданням кампанії було привернути увагу громадськості до питання грошей у політиці та прозорості виборчих фінансів.
Юлія Борисенко, координатор кампанії «Чесна весна - відповідальна осінь» розповіла, хто із закарпатських політиків та партій підписали петицію. Високу активність виявили прості виборці. Понад 450 підписів ГО "Чесно" зібрала у перехожих. Серед політичних партій до підписання Декларації відповідальності, зі слів Юлії Борисенко, відгукнулися лише чотири: Радикальна партія О. Ляшка, "УКРОП", "Солідарність" та "Демократичний альянс". Категорично відмовився підписувати "Наш край", усі решта - проігнорували пропозицію. Щодо кандидатів, то таких теж чотири: Я. Шафарь, В. Чубірко, О. Подебрій та І. Данацко.

"Ми також визначали кандидатів-кнопкодавів, таких в Ужгородській міськраді - 15, - розповіла Юлія Борисенко. - Зараз проводимо акцію "Нахіба нам депутат". Часто у багатьох містах України є така ситуація, що кандидати обіцяють рай на землі, припинення військових дій на сході, підвищення зарплат та пенсій. Все чудово, окрім того моменту, що це все не в їхній компетенції".

Кампанія "Стеж за грошима" втілюється за координації CentreUA спільно з ГО "Інститут "Республіка" і ГО "Активна громада" у партнерстві з Національним демократичним інститутом міжнародних відносин за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) та Чорноморського фонду регіонального співробітництва.

 

Рейтинг кандидатів в мери Ужгорода

З 3 по 4 жовтня Закарпатський інститут політичних досліджень провів соціологічне опитування, яке показало електоральні настрої в даному регіоні. Згідно з отриманими даними, жителі міста хочуть бачити на посаді мера Михайла Качура, якого підтримало 8,7% з 500 опитаних громадян. На другому місці з невеликим відривом виявився Богдан Андриив, який набрав за результатами 7,9%. До трійки лідерів також увійшов Сергій Ратушняк, за якого віддали свої голоси 5,7% виборців. За Івана Волошина проголосувало 4,1%, за Надію Копчу - 3,9%, за Володимира Чубірка - 3,9%. Серед кандидатів, які ймовірно не потраплять у другий тур виборів, виявилися діючий мер міста Віктор Погорєлов, Марія Бадида та Ярослава Шафаря.

Попередні вибори влади на місцях проходили 31 жовтня 2010 року. Результати місцевих виборів в Ужгороді тоді, здавалося б, були передбачуваними: на посаду голови міста претендувало 8 кандидатів, але, по результатам низки соцопитувань, найвищі шанси на перемогу мали чинний мер Сергій Ратушняк і громадський діяч Анатолій Синишин.

Несподівані підсумки місцевих виборів-2010 в Ужгороді

Переміг у передвиборній гонці кандидат від партії екологічного порятунку "ЕКО + 25" Віктор Погорєлов, який набрав 33% голосів. Сергій Ратушняк - представник Партії промисловців і підприємців - відстав від суперника майже на 10%, набравши 24,26% голосів. Кандидат від Партії регіонів Володимир Приходько отримав 13,5% і фінішував третім. Ще 8, 54% голосів були віддані представнику Молодіжної партії Миколі Жолтані.

Місцеві вибори в Ужгороді-2010 продемонстрували суттєву різницю в лідерах за партійними списками до міської та обласної рад. У мерії лідируючу позицію отримала "Батьківщина" (14.88%), з мінімальним відривом за нею слідували політична сила "Єдиний центр" (13,20%) і Партія регіонів (12,18%). Також тривідсотковий бар'єр подолали "Фронт Змін", "ЕКО + 25", КМКС та "Сильна Україна".

В обласній раді результати виборів в Ужгороді продемонстрували трохи іншу розстановку політичних сил. Найбільше голосів, і відповідно, місць в облраді, отримав "Єдиний центр" (42,59%). На другому місці опинилася Партія регіонів (33,33%), далі зі значним відривом в обласну раду пройшли "Батьківщина" (7,41%), Демократична партія угорців України (5,56%) і "Фронт Змін". Решта політичних сил не змогли подолати 3-відсотковий рубіж.

Офіційні результати виборів в Ужгороді були оголошені 5 листопада 2010 року. Явка виборців була досить низькою і склала всього трохи більше 50% мають право голосу.

Вибори мера в Ужгороді

Місцеві вибори 2015 в Ужгороді, за всіма ознаками, будуть проходити із збереженням інтриги до останнього дня. Взяти хоча б той факт, що на другий день реєстрації можливих кандидатів у мери все ще не був оголошений розрахунковий рахунок, куди мають перераховувати грошові застави кандидатів. Це унеможливлює процес реєстрації і ставить вибори під загрозу зриву.

Список кандидатів поки що носить гаданий характер. У ньому за традицією багато екс-регіоналів (Богдан Андрєєв, Олександр Ледида, Василь Ковач, Федір Ващук), бізнесменів (Микола Жолтані, Михайло Чурило, Іван Волошин), громадських активістів і чиновників (Володимир Чубірко, Іван Данацко, Олександр Пересоляк). Умовними фаворитами неофіційних списків є знайомий усім екс-мер Ужгорода Сергій Ратушняк і Віктор Щадей, який працював раніше в команді народного депутата від "Блоку Петра Порошенка" Віктора Балоги.

Спостерігаючи за стартом передвиборчої гонки, можна припустити, що підсумки місцевих виборів в Ужгороді піднесуть чимало несподіванок і скандалів.

Вибори 2015
On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся